مشاور روانشناس کودک و مشاور خانواده بلی یا خیر؟

مشاوره روانشناسی کودک و خانواده توسط یک متخصص و روانشناس کودک و خانواده خوب و توانا یکی از مهم ترین موضوعات اجتماعی در جامعه ی امروز دنیای پر تنش ماست. در مشکلات روزمره ما یکی از نیازهای مهم اعضای خانواده اعم از کودک و بزرگسال دستیابی و استفاده از یک مشاور روانشناسی خوب است تا کودک و والدین بتوانند به بهترین صورت با مشکلات عاطفی و روانشناختی روزمره مانند استرس، اضطراب، افسردگی، ترس، مشکلات خانوادگی، مشکلات رفتاری کودک، پرخاشگری، مهارتهای زندگی، شیوه های فرزند پروری، هوش و استعداد، موضوعات درسی و تحصیلی، مشاوره های شغلی، تصمیم گیریهای ازدواج و تشکیل خانواده، شیوه‌های ارتباطی با یک متخصص مشاوره روانشناسی کودک و خانواده مشورت و بهترین نتایج روانشناسی را بدست آورند. در واقع اگر چه در گذشته موضوع روانشناس و مشاور خانواده و مشاور کودک پدیده ای ناشناخته در جامعه ی ما بود اما امروزه اهمیت و لزوم مشاوره خانواده و مشاوره روانشناسی کودک تقریبا در همه ی اقشار جامعه خصوصا اقشار شهری مخصوصا شهرهای بزرگ مانند شهر تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، اهواز و … خودنمایی می کند.
مشاور و روانشناس کودک و خانواده یکی از بهترین روشها برای یافتن راهکارهای مناسب برای حل مشکلات خانوادگی و مدیریت عاطفی و روانی افراد خانواده را فراهم می‌سازد.
از اینرو به همه ی خانواده ها توصیه می شود برای همه ی اعضای خانواده به دنبال یک مشاوره یا روانشناس خانواده خوب و برای فرزندان به دنبال یک متخصص و روانشناس کودک و نوجوان خوب باشند تا این وظیفه‌ی مهم یعنی سلامت روانی افراد خانواده را به او ربسپارند.

جهت دریافت مشاوره تلفنی یا حضوری روانشناسی کودک و خانواده می توانید با شماره های 090914566788 و 09034445061 یا 44225566-021 تماس بگیرید و یا جهت رزرو آنلاین وقت مشاوره و برخورداری از تخفیفهای ما بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

بخش مشاوره کودک شهر مجازی کودشا با مشاوران و روانشناسان مجرب و متخصص کودک و خانواده انواع خدمات روانشناسی کودک و خانواده، کاردرمانی جسمی و ذهنی، گفتاردرمانی، مشاوره تحصیلی، مشاوره هوش و استعداد و … را به کودکان، خانواده های آنها، مراکز آموزشی و تحقیقاتی ارائه می کند.

ورود مستقیم به بخش انتخاب روانشناس کودک و مشاور خانواده به بخش مشاوره ما وارد شوید و با توجه به موضوع خود از انواع خدمات مشاوران روانشناسی کودک، خانواده، ازدواج، کاردرمانی و گفتاردرمانی ما بهره مند شوید.


مقالات مرتبط

روانشناسی کودک: آیا کودکم به روانشناس کودک نیاز دارد؟
روانشناسی کودک: برای داشتن فرزند موفق چه کنیم؟
روانشناسی کودک: فرزندانمان را ایده پرداز و کارآفرین بار بیاوریم نه کارمند

کپی برداری از مطالب این سایت بدونه ذکر مرجع غیر اخلاقی و ممنوع است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *