درباره مشاوره ما

با تولد هر کودک، جامعه ی انسانی تولدی دوباره می یابد. کودکان تقریباً یک چهارم جمعیت جهان را تشکیل می دهند. این دوران از مهمترین و موثرترین دوران زندگی آدمی است که در آن شخصیت کودک پایه‌ریزی شده و شکل می‌گیرد. زمانی که مستعد برآوردن نیازهای بسیاری برای رشد و نمو صحیح و رو به پیشرفت فرزند دلبندمان است. نوزاد انسان در میان سایر موجودات عالم طولانی‌ترین زمان را نیاز دارد که قابلیت‌ها و توانائیهای خود را پرورش و آشکار سازد. در واقع انسان حدود 18 سال اول زندگی خود را در حال رشد و تکامل در ابعاد مختلف است. بر همین اساس اعلامیه جهانی حقوق کودک، در ماده یک خود کودک را کسی می‌داند که کمتر از هجده سال تمام دارد،‌ مگر آنکه قوانین داخلی کشوری،‌ سن دیگری را مشخص کرده باشد. طبق تعریف قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران،‌ کودک کسی است که بالغ نشده است. همین قانون، سن بلوغ را برای پسران پانزده سال تمام و برای دختران،‌ نه سال تمام تعیین کرده است.
امروزه این حقیقت به اثبات رسیده که کودکان فقط به توجه و مراقبت جسمانی نیاز ندارند، بلکه این توجه باید همه ابعاد وجودی آنها شامل رشد اجتماعی ، عاطفی ، شخصیتی و هوشی را دربر گیرد.

در دنیای پر مشغله ی امروز انسان موفق کسی است که بهتر از زمان خود استفاده کند. امروزه همه ما بدلیل مشغله های روزانه ممکن است برای خیلی از کارهایمان وقت کم بیاریم اما واقعیت اینست که اگر زمانمان را مدیریت کنیم و کارهای غیرضروری را انجام ندهیم و اطلاعاتمان را در خصوص امکانات اطرافمان بالا ببریم هیچگاه دچار سردرگمی در مدیریت زمان زندگیمان نمی شویم. در واقع تکنولوژی امروزه به مدد ما آمده و به راحتی می تواند آرامش و نشاط را برایمان به ارمغان بیاورد.

گروه بهترین ایده پردازان به افرین کوشا با نام اختصاری (بی باک) مفتخر است که از تابستان 1396 با پروژه شهر کودک کوشا ( کودشا) سعی دارد یار و یاور والدین بوده و لذت تولد ، نگهداری و رشد کودک را برای خانواده های عزیز دوچندان نموده و آنچه کودکان ما شایسته آن هستند را در غالب یک شهر مجازی مخصوص کودکان بدو تولد تا 18 سال تقدیم نماید. این پروژه سعی دارد کلیه نیازهای کودک دلبندتان را در فازهای چندگانه پوشش و یار و همراه همیشگی شما باشد.

 

شهر مجازی کودشا در بستر اینترنت خدمات گوناگون مربوط به مشاوره و روانشناسی کودک را در رشته ها و قالبهای مختلف به صورت:

حضوری و غیر حضوری

در موضوعات :

مشاوره تحصیلی

مشاوره روانشناسی

 مشاوره تخصصی کودکان استثنایی

 مشاوره کاردرمانی

مشاوره گفتاردرمانی

 مشاوره مشکلات جنسی کودک

مشاوره هوش و استعداد

به مشتریان خود در سراسر کشور در فازهای مختلف اجرایی ارائه خواهد داد.

از جمله این خدمات شامل :

رزرو وقت مشاوره های حضوری و غیر حضوری در منطقه و محل زندگی مراجعین به صورت اینترنتی

شناسایی متخصصان چیره دست و اعلام رزومه آنها در سایت

 ارجاع بیمار به متخصصین، مراکز مشاوره و کلینیکهای روانشناسی

 برگزاری کارگاهها و دوره های آموزشی ویژه کودک

برگزاری کمیسیونهای درمانی در شرایط ویژه

 حمایت از حقوق متقابل بیماران و متخصصین

 ارائه امتیازات و تخفیفهای ویژه در هزینه حق مشاوره ها

خدمات پشتیبانی بیمار و متخصص

 و  ….

برنامه ریزان و طراحان کودشا مفتخرند تا تمام تلاش خود را در راستای سرعت و سهولت در گرفتن بهترین خدمات برای خانواده های دارای فرزند در سراسر کشور به کار گیرند.

 

کودشا حامی پرورش همه جانبه کودکان کوشا

و از خداوند منان توفیق رسیدن به این مهم را داریم

آمنه دقیقی خداشهری

کارشناس ارشد روانشناسی کودک و نوجوان

مدیر پروژه کودشا

You might be thinking to yourself “why do I need a professional to write my essay for me?” You’re not the only one asking this question. Many students have the same question. If you’re one of them, you’ve probably thought about what the service could do to provide the most perfect essay you can get. There’s no reason to stress, our writing service will make your job much https://www.canyon-news.com/best-essay-writing-services-a-quick-solution-to-your-academic-problems/144094 simpler! We’ve compiled some tips and tricks to help you out.